Izbira modulov za študijsko leto 2023/2024

15. maj
19. maj

Spoštovane študentke, spoštovani študenti,

Počasi se približujemo koncu pedagoškega procesa in čas izbire modula.

Verjamem, da boste izbiro naredili premišljeno ter da boste izbrali modul, ki vam bo najbolj ustrezal. Pomembno je, da se odločite glede na svoje interese, cilje in sposobnosti, saj vam bo to omogočilo, da boste v prihodnosti uspešni in zadovoljni s svojo izbiro.

Na fakulteti se trudimo zagotoviti kakovostno izobraževanje in vas opremiti s potrebnim za uspešno kariero. Prepričana sem, da boste z vašo izbiro modula lahko izkoristili vse prednosti, ki vam jih ponujamo.

V spletni učilnici imate tudi razložene predmete posameznih modulov.

Odločite se za modul, ki najbolj ustreza vašim ciljem in interesom

S spoštovanjem
prof. dr. Maja Fošner
Dekanica Fakultete za logistiko

Ne pozabi na izbiro modula!

E-izbira bo potekala od ponedeljka, 15. maja 2023 od 8. uri in zaključila v petek, 19. maja ob 23.59.

Izbiro opravijo študenti 2. letnika VS in UN programa ter 1. letnika MAG opravite v E-študiju.

Objavljamo še navodila za izvedbo:

1.  Termin e-izbire modulov bo potekal od 15.5. 2023 s pričetkom ob 8.00 uri do 19.5.2023 do 23.59.
  2. E-izbiro opravite v E-študiju, v okviru predmeta Izbira modulov (za posamezni študijski program).
  3. E-izbira modulov je po zaključenem izbirnem roku dokončna. Naknadna zamenjava, razen v primeru mednarodne izmenjave, ni možna.
  4. Po zaključenem postopku izbire vas bomo obvestili o izbiri.
  5. Študenti, ki e-izbire modulov ne boste naredili in tudi ne izbirali predmetov/modulov na drugih članicah UM (v okviru izbirnosti), jim jih bo določila KŠZ.
  6. Izbira modulov se omeji tako, da se v vsak modul na:
  • na VS študijskem programu lahko prijavi največ 20 vpisanih študentov 2. letnika visokošolskega študijskega programa,
  • na UN študijskem programu lahko prijavi največ 12  vpisanih študentov 2. letnika univerzitetnega študijskega programa,
  • na MAG študijskem programu se lahko prijavijo največ 3 vpisani študenti 1. letnika magistrskega študijskega programa.