Gostujoči strokovnjak Žiga Sladič, direktor podjetja Zikas d.o.o.

11. jan

V torek, 11. januarja 2022, bo v okviru predavanj pri predmetu Logistika v specifičnih okoljih, z nami gostujoči strokovnjak Žiga Sladič, direktor podjetja Zikas d. o. o.

V podjetju Zikas d. o. o. se ukvarjajo s prodajo elektro vodnikov, kablov ter ostalega elektro materiala. Začeli so poslovati novembra 2007, v majhni garaži kot družinsko podjetje. Dva zaposlena, oče in sin, sta bila prodajnika, nabavnika, skladiščnika in dostavljavca. Podjetje je pridobivalo stranke, izkušnje in zaupanje. Posledična rast je prinesla potrebe po novih zaposlenih in večjih kapacitetah za skladišče. V teh letih so iz garaže prešli na preko 23.000 m 2 , kjer opravljajo svoj posel z 11 zaposlenimi in ustvarjajo letno vsaj 10% rast.

Predavanje se bo pričelo ob 14. uri v okolju MS Teams: https://bit.ly/3zPCcFK.