:: Gostujoči strokovnjak :: prof. Rajat Baisya

28. mar

Na fakulteti bomo gostili prof. dr. Rajata Baisyo, ki je mednarodno priznan svetovalec podjetjem, v svoji karieri pa je zasedal višje vodstvene položaje v velikih korporacijah, deloval pa je tudi v upravnih odborih številnih multinacionalk.

Prof. Baisya je redni tuji gostujoči predavatelj na naši fakulteti, ki deli svoje bogate izkušnje s študenti.

Tokrat bo v okviru predmeta “KAKOVOST V LOGISTIKI IN OSKRBOVALNIH VERIGAH“, izvedel predavanje z naslovom “Supply Chain Quality Management – A Perspective“. Predstavil bo koncept integrirane oskrbovalne verige ter njene ključne izzive ter kompleksnost. Predstavil pa bo tudi tematiko sistema vodenja kakovosti oskrbovalne verige in razpravljal o nekaj novejših raziskovalnih modelih na tem področju.

Rajat Sir-photo