:: Gostujoči strokovnjak :: Miha Gantar (Leoss d.o.o.)

1. dec

V okviru predmeta Skladiščna tehnika in tehnologija bomo gostili Miho Gantarja iz podjetja Leoss d.o.o.

S študenti bo delil svoje bogate izkušnje iz področja uporabe WMS-a v skladiščih.

Uporaba sistema za upravljanje skladišč (WMS) v skladiščih pomaga pri optimizaciji zalog, avtomatizaciji skladiščnih procesov, izboljšanju natančnosti pobiranja in pakiranja, zmanjševanju stroškov in izboljšanju zadovoljstva strank. Ta sistem prinaša večjo učinkovitost in natančnost v skladiščne operacije.

Podjetje Leoss d.o.o. je partner in zaveznik ambicioznih podjetij, ki jim pomagajo pospešiti poslovne procese, znižati stroške in povečati konkurenčnost. V LEOSS-u se zavedajo, da je vsako podjetje edinstveno, zato za premoč nad tekmeci ustvarjajo po meri krojene rešitve. Za vsakega naročnika sestavijo najučinkovitejšo kombinacijo izboljšanega procesa in zanesljive informacijske tehnologije, za večji donos in manj skrbi.

Datum predavanja: 1. december 2023 ob 11. uri