Gostujoči strokovnjak: mag. Matjaž Marovt

19. jan

Na fakulteti gostimo mag. Matjaža Marovta, izvršnega direktorja industrijskega področja v Adria Mobil. Pri predmetu Nabavna logistika bo predaval na temo Izbire dobavitelja.

Pridružite se 19. januarja 2022 ob 11. uri na povezavi: https://bit.ly/3FTqIT7

O predavatelju

Matjaž Marovt je diplomiral leta 1986 na Univerzi v Ljubljani na Fakulteti za elektrotehniko. Leta 1998 je magistriral iz managementa na Sheffield Business School v okviru Sheffield Hallam University, magistrsko delo je bilo nominirano za nagrado EFQM. Kot vodilni manager je bil zaposlen v Gorenju, Preventu, Holdingu Slovenske elektrarne, sedaj pa je izvršni direktor za industrijsko področje v Adrii Mobil v Novem Mestu. Več let je predaval nabavo in logistiko na Fakulteti za Logistiko Univerze v Mariboru kot višji predavatelj.