:: Gostujoči strokovnjak :: Jože Podlogar (Trinet d.o.o.)

11. dec

Pri predmetu Dokumentacija v logističnih procesih gostimo strokovnjaka Jožeta Podlogarja iz podjetja Trinet d.o.o.

Jože Podlogar je strokovni sodelavec na področju razvoja programske opreme za vsa področja, ki se nanašajo na avtomatizacijo carinskih postopkov. Vsebinska in tehnična podpora pri zasnovi, konfiguraciji in vzdrževanju vseh programskih modululov iz zbirke Trinet TLM. Dolgoletne izkušnje in sodelovanje z notranjim in zunanjim okoljem pri izdelavi in vzdrževanju programske opreme ter vsebinsko – zakonodajna podpora.

Podjetje Trinet d.o.o. je vodilni ponudnik aplikacij na področju avtomatizacije carinskega poslovanja in logistike na slovenskem trgu.
S svojo ekipo strokovnjakov z dolgoletnimi praktičnimi izkušnjami, lastno komunikacijsko infrastrukturo in sodobnimi programskimi rešitvami, partnerjem s področja logistike in carinskega poslovanja zagotavlja učinkovit poslovni proces ter povečanje konkurenčnih prednosti na trgu.

Podjetje ima razvejano mrežo poslovnih partnerjev v tujini, zlasti v jugovzhodni Evropi, ki jo s svojim delovanjem pokriva v okviru združenja EurTradeNet, katerega polnopravni član je tudi Trinet. EurTradeNet je vseevropska pobuda za zagotavljanje storitev na področju upravljanja in izmenjave elektronskih carinskih informacij med partnerji, ki delujejo na področju blagovne menjave.

Datum predavanja: 11. december 2023 ob 17. uri