:: Gostujoče predavanje :: Maja Cvejić ~ Gorenje Hisense

2. dec

V petek, 2. decembra 2022, ob 14. uri na fakulteti gostimo Majo Cvejić, ki v podjetju Gorenje Hisense trenutno dela na IT projektih (SAP migracije) ter projektih oblikovanja storitev v oblaku za povezljive aparate in aplikacije.

Z nami bo delila svoje bogate izkušnje s področja projektnega managementa. Je certificirani IPMA projektni vodja na B nivoju. V več kot 15 letni karieri vodenja projektov je pridobila izkušnje na področju razvoja novih produktov v avto industriji – projekti signalnih luči BMW 3&5 ter Mercedes GLE, razvoju velikih gospodinjskih aparatov – barvna linija pralnih in sušilnih strojev Gorenje, ter nadaljevala z vodenjem projektov združitve podjetij (mergers and acquisitions).

Vabljeni.