:: Ekskurzija za študente :: Luka Koper d.d. in Dars d.d.

8. jun

Spoštovani študentje,

v sredo, 8. junija 2022, se za vse študente, v okviru Kariernega centra UM in Centra za razvoj karier FL, organizira ekskurzija. Ogledali si bomo dve podjetji – Luka Koper d.d. in Dars d.d.

Odhod je načrtovan ob 7.15, izpred fakultete. Naprej bomo obiskali Luko Koper in potem pot nadaljevali proti Domžalam, v podjetje Dars d.d.
Za ekskurzijo je organiziran en avtobus, kar pomeni omejitev na 45 študentov. Zainteresirani se čimprej prijavite po mailu (na mateja.cucek1@um.si javite: ime in priimek, letnik študija, program). Prijave bodo možne do zasedenosti vseh mest na avtobusu.

Odhod: 7.15
Predviden prihod: 16.30

Izkoristite priložnost za ogled realnega delovnega okolja in medsebojno druženje ter tudi spoznavanje študentov iz različnih letnikov. Ekskurzija je za študente brezplačna! Za malico pa poskrbite sami.

Lepo pozdravljeni,
Center za razvoj karier FL