8. karierna tržnica

12. apr
16. feb

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju z Zavodom RS za zaposlovanje (OS Maribor in OS Ptuj)  v letu 2021 že osmič organizira dogodek, namenjen spodbujanju mreženja med delodajalci in študenti, diplomati ter ostalimi mladimi na trgu dela.

Dogodek 8. karierna tržnica bo potekal med 12. in 16. aprilom 2021, ko bomo v različnih dneh izvedli tri ključne sklope, s katerimi bomo mladimi zagotovili možnosti aktivnega sodelovanja in mreženja z delodajalci. Tako bomo izvedli tri sklope. Ti so delavnice in predstavitve, kratke predstavitve delodajalcev in hitri razgovori z mladimi. Povezave do objav in obveznih prijav posameznega sklopa najdete v krovnem programu dogodka (spodaj) in nato v posamezni objavi sklopa.

Več informacij: https://bit.ly/3bGKofC

Hitri razgovori

V sklopu hitrih razgovorov z delodajalci bodo potekali kratki 5 minutni informativnih razgovori, ki predstavljajo priložnost za krepitev znanj in veščin, povezanih z udeležbo na nadaljnjih zaposlitvenih razgovorih.

razgovori