2. prijavni rok za dodiplomski študij

23. avg

2. prijavni rok:

2. prijavni rok

Kandidati/-ke lahko oddajo eno prijavo, v kateri po prednostnem vrstnem redu navedejo do tri (3) študijske želje.

Prijavo za vpis oddaj do roka, ki je naveden v razpisu, preko elektronske vloge na spletnem portalu eVŠ s kvalificiranim digitalnim potrdilom, AAI-računom (račun avtentikacijske in avtorizacijske infrastrukture) ali uporabniškim imenom in geslom preko sistema SI-PASS. ​​​V prijavno-sprejemnih postopkih​ za študijsko leto 2022/23 moraš elektronsko preko portala eVŠ oddati tudi vsa​ k prijavi zahtevana dokazila. Več o tem, kako oddati dokazila hkrati s prijav​o za vpis in kako naknadno, si lahko prebereš tuka​j.​​

Posebnosti prijavno-sprejemnega postopka za študijsko leto 202​2/23:

• ​❕ ODDAJA PRIJAV IN POSREDOVANJE DOKAZIL K PRIJAVI ZA VPIS: V prijavno-sprejemnih postopkih za vpis v študijsko leto 2022/23 kandidati/-ke prijave za vpis in vsa k prijavi zahtevana dokazila oddajajo samo v elektronski obliki preko portala eVŠ. Kandidat/-ka bo posamezne dokumente lahko oddajal/-a na portalu v roku, določenim z razpisom, in sicer ali med samim izpolnjevanjem prijave, lahko pa tudi po tem. O objavi zahteve za dopolnitev prijave na portalu eVŠ bo kandidat/-ka obveščen/-a na e-naslov, naveden v prijavi, in predvidoma tudi s SMS na GSM številko, če jo bo v prijavi navedel/-a.