Vabilo na predavanje prof. dr. Ashtona M. Shortridga

3. jul
Na Fakulteti za logistiko nas bo obiskal profesor Ashton Shortridge z Michigan State University iz ZDA.
V ponedeljek, 3. julija 2023, ob 10:30 uri bo v predavalnici 102 izvedel predavanje z naslovom University context of covid-19 in the United States of America and the impact on the culture – faculty, staff, and students.
Predavanje bo trajalo približno 50 minut, na voljo pa bo tudi čas za diskusijo.
Profesor Ashton Shortridge je predstojnik oddelka za geografijo, okolje in prostorske znanosti na College of Social Science. Področja njegovega raziskovanja so digital representation of terrain, spatial data uncertainty models, error propagation and GIS, digital geomorphology, health geography.
Vljudno vabljeni na dogodek!