Predstavitev modulov

11. maj
12. maj

Spoštovane študentke in spoštovani študenti,

približuje se čas izbire modulov za naslednje študijsko leto. Da bo izbira lažja, bomo organizirali predstavitve modulov v živo po naslednjem urniku:

• visokošolski strokovni študijski program: sreda, 11. maj 2022, v P 101 (po predavanjih Poslovanje trajnostnega logističnega podjetja)
  • univerzitetni program: sreda, 11. maj 2022, v P 101a (po predavanjih Poslovni procesi v logističnih sistemih)
  • magistrski študijski program: četrtek, 12. maja 2022, v P04 (po predavanjih Inovativnost v logistik in oskrbovalnih verigah).

Tudi letos bo izbira potekala v spletni učilnici od 16. maja 2022, s pričetkom ob 8.00 uri do 20. maja 2022 do 24.00 ure.
O podrobnostih vas bomo obvestili naknadno.

Pri odločevanju glede izbire vas želim vzpodbuditi, da vas vodi želja po pridobivanju novega znanja vezanega z vašim začrtanim ciljem, kaj bi v prihodnosti radi počeli in kakšne informacije ter znanja potrebujete za to, da boste lahko še bolj suvereno vstopili na trg dela.