Postani tutor in pomagaj soustvarjati študentsko izkušnjo!

Si želiš pridobiti dragocene izkušnje, razvijati svoje vodstvene sposobnosti in hkrati pomagati svojim kolegom študentom? Pridruži se nam kot tutor študent za študijsko leto 2024/2025 na Fakulteti za logistiko Univerze v Mariboru!

Zakaj postati tutor?

• Osebna in strokovna rast: Kot tutor boš imel priložnost razvijati svoje komunikacijske, organizacijske in vodstvene spretnosti.
  • Pomoč in podpora: Pomagaj novim študentom pri prilagajanju na fakulteto, podpiraš študente s posebnimi potrebami, mednarodne študente pri njihovi integraciji in si na splošno na voljo za izzive študent in študentov.
  • Gradnja mreže: Sodeluj z vrstniki in profesorji ter si ustvari pomembne povezave za prihodnost.
  • Pozitivni vpliv: Postani pomemben del študentske skupnosti in prispevaj k izboljšanju študentske izkušnje na naši fakulteti.

Kdo se lahko prijavi?

• vsak študent FL UM 1. stopnje, ki je vpisan v najmanj drugi letnik  oz. študent 2. stopnje, ki redno opravlja svoje študijske obveznosti in ima povprečno oceno opravljenih izpitov najmanj 7,5.
  • pa še nekaj pogojev, ki jih najdeš v razpisu, ki je priložen

Kaj bo tvoja vloga?

• Podpora splošni populaciji študentov,
  • pomoč študentom s posebnimi potrebami in posebnim statusom,
  • pomoč mednarodnim študentom
  • sodelovanje pri fakultetnih dogodkih.

Ne zamudi te odlične priložnosti za osebni in profesionalni razvoj! Prijavi se še danes in postani pomemben člen naše študentske skupnosti.

Rok za prijavo: 10. september 2024

Za več informacij klikni na spodnji razpis.