spletni seminar GS1

Z močjo standardov GS1 oblikujemo svet, kjer blago in informacije učinkovito in zanesljivo krožijo po vsem svetu za dobrobit gospodarstva in izboljšanja vsakodnevnega življenja ljudi. Standardi GS1 omogočajo, da vsi partnerji v preskrbovalni verigi govorijo isti jezik in tako pomagajo izboljšati in racionalizirati poslovne procese.

Za logistiko je izjemno pomembno, da poznamo informacije o blagu in da se lahko na preprost način sporazumevamo pri izmenjavi blaga med različnimi partnerji. Poznavanje mednarodnih standardov, kot je GS1 se lahko za študente logistike izkaže kot pomembna prednost pri iskanju zaposlitve.

Vse študente, ki bi želeli spoznati standarde in pridobiti certifikat GS1 tako vabimo na spletni seminar: Pridobite mednarodni certifikat GS1, ki bo potekal 29. in 30. maja.

Lepo vabljeni!

Pridobite mednarodni certifikat GS1 | GS1 – Globalni jezik poslovanja (gs1si.org)

Študentje 2. letnika (UN in VS), ki se boste v študijskem letu odločili za tehnični modul, boste k certificiranju pristopili naslednje leto v okviru predmetov, povezanih z embalažo.