Prejeli smo certifikat Športnikom prijazno izobraževanje

Na Dnevih Olimpijskega komiteja Slovenije, ki so potekali 17. in 18. oktobra v Ljubljani, so podelili tudi certifikate Športnikom prijazno izobraževanje.

Ponosno sporočamo, da je med prejemniki certifikata tudi naša fakulteta. Tako dokazujemo, da naš hibridni model, predvsem pa naša individualna prilagodljivost izvajanja študija, omogočata uspešno združevanje športnih in študijskih poti.

Namen certifikata je prepoznati okolja in izobraževalne institucije, ki omogočajo prilagojeno izobraževanje športnikov. Glavni cilj je končanje srednje šolske ravni izobraževanja ter olajšanje prehodov na višje/visoko šolsko raven izobraževanja preko vzpostavitve mreže partnerskih ustanov.
V imenu fakultete je certifikat prevzel prof. dr. Tomaž Kramberger.

Foto: Aleš Fevžer; OKS

Prejeli smo certifikat Športnikom prijazno izobraževanje