Obvestilo o izvedbi pedagoškega procesa

Spoštovane študentke in spoštovani študenti.

Glede na sprejete ukrepe Univerze v Mariboru vezane na začasno prekinitev izvajanja pedagoškega procesa (izvajanje predavanj in vaj v a-obliki) upoštevajte naslednje:

1.       A-predavanja in a-vaje potekajo po veljavnem urniku, vendar na daljavo
2.       Na izbiro imamo spletne učilnice in orodja MS Teams

Navodila so dosegljiva na povezavi.

Izvajalci predmetov in vaj vas bodo v spletni učilnici obvestili o načinu podajanja snovi.

Od jutri, 13. 3. 2020 dalje se na Fakulteti za logistiko Univerze v Mariboru prekine z izvajanjem avditornih predavanj in vaj v učilnicah fakultete in omeji osebne stike pri vseh ostalih aktivnostih. Avditorna predavanja in vaje bomo izvedli preko e-učilnice ( MOODLE) ali drugih oblik dela na daljavo skladno z urnikom (Mteams).

O vseh nadaljnjih ukrepih in organizacijskih oblikah za izvedbo avditornih predavanj in vaj vas bomo sproti obveščali.