Fakulteta za logistiko, Celje - Mariborska cesta 7       |     info.fl@um.si      |     03 428 53 00

Iskanje po straneh Fakultete za logistiko

Z novim študijskim bomo v Ljubljani izvajali oba dodiplomska programa

napis_4

Na lokaciji v Ljubljani bomo s študijskim letom 2020/2021 pričeli z izvajanjem dodatnega izrednega študijskega programa – visokošolski strokovni študijski program Gospodarska in tehniška logistika.

“Z namenom, da olajšamo študij zaposlenim posameznikom in jim omogočimo pridobitev novih kompetenc ter tehnološka znanja, ki jih bo prihodnja logistična stroka potrebovala, smo se odločili, da poleg univerzitetnega študijskega programa ponudimo še visokošolski strokovni program v Ljubljani.

Naš sodoben način kombiniranega klasičnega in e-študija, nam omogoča kakovostno izvedbo programov, ne da bi zaposleni vse popoldneve presedeli v predavalnici,” je povedala prodekanica za izobraževalno dejavnost prof. dr. Maja Fošner.

Študij bomo izvajali v prostorih Centra za poslovno usposabljanje, na Kardeljevi ploščadi 27a.