Z novim študijskim letom bomo v Ljubljani izvajali tri študijske programe

napis_4

Na lokaciji v Ljubljani bomo s študijskim letom 2020/2021 pričeli z izvajanjem treh izrednih študijskih programov – visokošolski strokovni študijski program Gospodarska in tehniška logistika, univerzitetni program Logistika sistemov in podiplomski magistrski program Logistika sistemov.

“Z namenom, da olajšamo študij zaposlenim posameznikom in jim omogočimo pridobitev novih kompetenc ter tehnološka znanja, ki jih bo prihodnja logistična stroka potrebovala, smo se odločili, da poleg univerzitetnega študijskega programa ponudimo še visokošolski strokovni program v Ljubljani.

Naš sodoben način kombiniranega klasičnega in e-študija, nam omogoča kakovostno izvedbo programov, ne da bi zaposleni vse popoldneve presedeli v predavalnici,” je povedala prodekanica za izobraževalno dejavnost prof. dr. Maja Fošner.

Študij bomo izvajali v prostorih Centra za poslovno usposabljanje, na Kardeljevi ploščadi 27a.