Fakulteta za logistiko, Celje - Mariborska cesta 7       |     info.fl@um.si      |     03 428 53 00

Iskanje po straneh Fakultete za logistiko

Z novim študijskim letom nova lokacija

napis_4

Na Fakulteti za logistiko Univerze v Mariboru bomo s študijskim letom 2019/2020 pričeli z izvajanjem izrednega študijskega programa Logistika sistemov v Ljubljani.

“Z namenom, da olajšamo študij zaposlenim posameznikom in jim omogočimo pridobitev novih kompetenc ter tehnološka znanja, ki jih bo prihodnja logistična stroka potrebovala, smo se odločili, da ponudimo celovit študij logistike tudi v Ljubljani.

Naš sodoben način kombiniranega klasičnega in e-študija, nam omogoča kakovostno izvedbo programov, ne da bi zaposleni vse popoldneve presedeli v predavalnici,” je povedala prodekanica za izobraževalno dejavnost prof. dr. Maja Fošner.

Študij bomo izvajali v prostorih Centra za poslovno usposabljanje, na Kardeljevi ploščadi 27a.