Fakulteta za logistiko, Celje - Mariborska cesta 7       |     info.fl@um.si      |     03 428 53 00

Iskanje po straneh Fakultete za logistiko

13. mednarodna konferenca Logistika v kmetijstvu

14. nov

Vabimo vas, da se udeležite 13. mednarodne konference Logistika v kmetijstvu, ki jo že trinajsto leto organiziramo: Fakulteta za logistiko Univerze v Mariboru,
Visoka šola za upravljanje podeželja GRM Novo mesto, Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma, Občina Sevnica.

Osrednja tema letošnje konference bo “Vloga in pomen človeških virov pri logistiki v kmetijstvu”.

Konferenca bo potekala v četrtek, 14. novembra 2019, na Grmu Novo mesto – centru biotehnike in turizma, Sevno 13, 8000 Novo mesto, s pričetkom ob 10. uri.

Rok za oddajo prispevkov je 20. oktober 2019.

Navodila za avtorje najdete TUKAJ.

Prispevek oddate preko elektronske pošte na naslov andrej.lisec@um.si ali lea.colaric-jakse@vsgrm.unm.si.

Vljudno vabljeni k udeležbi in sodelovanju na konferenci, udeležba je brezplačna!