Alumni izlet uspel

V torek, 17. marca 2015, smo se s skupino diplomantk in diplomantov odpravili najprej na ogled Nadzornega centra in avtocestne baze v Kozini, kjer nam je družbo DARS, d. d. predstavil sam predsednik uprave, mag. Matjaž Knez.

Po zanimivem ogledu, predvsem posnetkov v nadzornem centru, smo se odpravili na ogled predora Markovec. Nov in tehnološko napreden predor so na Darsu odprli izključno za diplomante naše fakultete. Ob odličnem in izjemno strokovnem vodenju, je bil sprehod po še ne odprtem predoru prav posebna izkušnja.

Nato smo se odpravili še proti istrskim Truškam, na ekološko vinogradniško klet Rodica, kjer smo ob izjemnem kulinaričnem doživetju naše druženje podaljšali do poznega večera.

Vsem, ki ste bili včeraj z nami, se najlepše zahvaljujemo.

Veselimo se novih dogodkov Alumni kluba in ponovnega srečanja.

P.s.: Nives, hvala za fotografije.